We zijn enthousiast van start gegaan in de Olifantenklas! Met 26 kleuters vormen we samen een gezellige groep waarin iedereen elkaar stap voor stap leert kennen. Tijdens deze gouden weken bouwen we aan vriendschappen, vertrouwen en een warme klassfeer.
We leerden al zelf een olifant tekenen en maakten kennis met het prentenboek Het Eiland van Olifant. Dit verhaal vormt de rode draad voor heel wat leuke activiteiten in onze klas. Daarnaast ontdekten we de letter K van klas en gingen we op zoek naar woorden die met deze letter beginnen.
Samen oefenen we de klasafspraken en leren we onze dagelijkse routines kennen. Zo zorgen we ervoor dat iedereen zich veilig, welkom en gelukkig voelt in de Olifantenklas. We kijken uit naar een schooljaar vol spel, verwondering, groei en fijne avonturen!